Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33BCMPS2089C1ZI
Call 07942654667 82% Response Rate
Send Enquiry
| Thickness | 2 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 150 Meter
Product Brochure
| Tray Type | Perforated Cable Tray |
| Thickness | 4 mm |
| Cable Tray Coating | ALUMNIUM |
| Material | Aluminum |
| Size | All Standard Sizes |
| Height | 30-200mm |
| Max Loading | 50-200kg |
We are leading manufacturer of Galvanized Cable Tray and our product is made of good quality.
Materials Available: Aluminium, SS, GI & MS
View Complete details