Coimbatore, Tamil Nadu
GST No. 33BCMPS2089C1ZI
Call 07942654667 82% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Material | Metal |
| Shape | C Channel |
| Surface Finishing | Coated |
| Grade | Q195, Q215, Q235, etc |
| Length | 5 -12 mm |
We are leading manufacturer of C Channel Profile and our product is made of good quality.
View Complete details
Product Brochure
| Color | Silver |
| Material | Metal |
| Surface Finishing | Coated |
| Length | 5-12m |
| Shape | C Channel |
| Grade | Q195, Q215, Q235, etc |
| Thickness range | 1.8 mm To 3.8 mm |
We are leading manufacturer of C Channel Profile and our product is made of good quality.
View Complete details